December - It's Christmas timeWitamy w grudniu, czyli magicznym i najpiękniejszym w roku okresie świątecznym. Na blogu możecie przeczytać wypracowanie Natalii z kl. IIIa g na temat listopadowego święta Thanksgiving Day obchodzonego w Stanach Zjednoczonych oraz zobaczyć prace uczniów klas VIIc oraz III A i B gimnazjum pt. "My Christmas", w których przedstawiają co dla nich jest najważniejsze i najprzyjemniejsze w tym wyjątkowym czasie.
Oprócz tematyki świątecznej pokażemy Wam listy, które uczniowie klas V a i c wysyłali do swoich kolegów z Francji, którzy tak jak oni uczą się języka angielskiego w jednej z paryskich podstawówek.Ponadto prezentujemy też prace uczniów kl. IIIb sp, którzy na ostatnich zajęciach tworzyli kolaże zwariowanych  mundurków szkolnych.Zapraszamy!


Penfriends from France Va,c


Uczniowie klas Va i c biorą udział w projekcie wymiany listów z uczniami z Francji, dla których język angielski jest również drugim językiem.Nasza szkoła współpracuje z szkołą podstawową w Paryżu, w której uczą się dzieci pochodzące nie tylko z Francji, ale także z innych krajów i kultur. Uczniowie wymienili się już pierwszymi listami, a w grudniu wysyłaliśmy do nich własnoręcznie robione kartki świąteczne, w które piątoklasiści włożyli mnóstwo pracy.
My Christmas 

Dodaj napis

  
Thanksgiving


My school uniform IIIb sp


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

October